Pojďme se trochu seznámit.

Jmenuju se Klára a jsem fotografka. Když jsem si v roce 2012 pořídila první zrcadlovku, fotila jsem klasické portréty. Později jsem začala vnímat to kouzlo přirozených fotografií a opravdových emocí. Už to nebylo: „Koukejte prosím do objektivu a sýýýr“. Stalo se z toho: „Nekoukejte mi do objektivu prosím“ :-D. Po porodu syna se můj pohled na fotografii ještě trochu proměnil a já si zamilovala focení formou reportáže a vrhla jsem se na focení miminek u vás doma, což je moje velká srdcovka. 

A co vlastně dělám ve volných chvílích? V první řadě miluju zvířata a velmi často vyhledávám jejich kontakt. Doma mám jednoho úžasného kocoura a to je moje takové první „miminko“. Ráda čtu, peču si vlastní pečivo (nechápu, že jsem to nedělala už dávno :o) ), zvelebuju zahradu, piju kávu, setkávám se s přáteli a spoustu dalšího.

Tohle jsem ve zkratce já a moc se těším až se seznámím s Vámi!